Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! З цінами на послуги та текстом публічного договору про надання медичних послуг можна ознайомитися на сайті установи в розділі Платні медичні послуги.

ДУ «Головний медичний центр Міністерства внутрішніх справ України»

ДУ "Головний медичний центр Міністерства внутрішніх справ України" є провідним закладом охорони здоров’я в системі відомчої медицини Міністерства внутрішніх справ України, який забезпечує спеціалізованою стаціонарною медичною допомогою працівників Міністерства внутрішніх справ України, поліцейських, військовослужбовців Національної гвардії України, пенсіонерів з числа осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, військовослужбовців НГУ, поліцейських, членів їхніх сімей, ветеранів органів внутрішніх справ та інші верстви населення; здійснює медичну (військово-лікарську експертизу); забезпечує та контролює протиепідемічні та санітарно-гігієнічні заходи в системі Міністерства внутрішніх справ України.

          Медична практика у ГМЦ проводиться за 38 лікарськими спеціальностями та за 10 спеціальностями молодших спеціалістів з медичною освітою. 

          В ГМЦ працюють 163 кваліфікованих лікаря, в тому числі 8 кандидатів медичних наук, 7 заслужених лікарів України.

         75 % лікарів та 85% медичних сестер мають кваліфікаційну категорію, у тому числі 54%  лікарів та 69% медичних сестер -  вищу.

Підрозділами є: Госпіталь, Центральна медична військово-лікарська комісія, Центр превентивної медицини, Центр психіатричної допомоги та психофізіологічного відбору.

У Госпіталі розгорнуто 570 ліжок, з них 300 ліжок хірургічного профілю,  270 ліжок терапевтичного профілю. У складі госпіталю ГМЦ 17 лікувальних та 5 діагностичних відділень: 
- пульмонологічне відділення на 30 ліжок;
-  терапевтичне відділення на 60 ліжок;
- ендокринологічне відділення на 30 ліжок;
- кардіологічне відділення на 60 ліжок;
- гастроентерологічне відділення на 30 ліжок;
- неврологічне відділення на 60 ліжок;
- отоларингологічне відділення на 35 ліжок;
- офтальмологічне відділення на 30 ліжок;
- відділення фізичної реабілітаційної медицини та фізіотерапії;
- урологічне відділення на 30 ліжок; 
- відділення новітніх технологій реконструкції та пластики в хірургії, урології та гінекології;
- хірургічне відділення на 60 ліжок (у т. ч. 30 ліжок для лікування хворих з хірургічними гнійними захворюваннями;
- відділення нейрохірургії;
- операційне відділення;
- відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії на 14 ліжок;
- травматологічне відділення на 30 ліжок;
- стоматологічне відділення;
- патологоанатомічне відділення, 
- лабораторне відділення;
- відділення функціональної та ультразвукової діагностики;
- відділення ендоскопії та ультразвукової діагностики;

- віддлення реконструктивної мікрохірургії та ортопедії на 40 ліжок;
- відділення променевої діагностики;

          Щороку в госпіталі ГМЦ лікується більше 13 тисяч осіб, у тому числі більше 1000 учасників АТО. 98% пацієнтів виписуються з одужанням та покращенням стану здоров’я. 
Діагностичні та лікувальні відділення оснащені сучасним обладнанням та апаратурою, постійно впроваджуються інноваційні методи і технології діагностики та лікування. Зокрема, встановлено найсучасніший комп’ютерний томограф, що дозволило значно поліпшити діагностику захворювань на ранніх стадіях.
           В хірургічних відділеннях госпіталю ГМЦ проводяться складні хірургічні операції, в тому числі лапароскопічні по вилученню жовчного міхура, кіст яєчника, ендоскопічні по вилученню доброякісних пухлин у стравоході, шлунку та товстому кишечнику, трансуретральні резекції аденоми передміхурової залози, нейрохірургічні оперативні втручання, у тому числі операції на периферійній нервовій системі 6-ї категорії складності  та інші. Загальна кількість операцій – біля 4000 на рік.
          Клінічна лабораторія виконує загальноклінічні, біохімічні, серологічні обстеження, а також проводить ВІЛ-діагностику.

 

Робота в умовах пандемії COVID-19

З квітня 2020 року в закладі проводиться лікування хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.
          На базі відділень терапевтичного профілю, розташованих в окремому 7-ми поверховому лікувальному корпусі розгорнуто 100 ліжок, на яких проводиться лікування хворих на COVID-19. Крім того, відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії перепрофільовано для лікування хворих на коронавірусну хворобу (19 ліжок з централізованим забезпеченням киснем). Окремо на площах травматологічного відділення розгорнуто реанімаційні ліжка для хворих з іншими захворюваннями, які поступають у госпіталь у невідкладних станах та потребують інтенсивної терапії (15 ліжок). 
З метою діагностики COVID-19 в закладі створено ПЛР-лабораторію.
         З 26.05.2021 в госпіталі ГМЦ розгорнуто пункт для вакцинації працівників, членів сімей та інших осіб  вакциною CORONA VAC.

 

Центральна медична (військово-лікарська комісія)

Центральна медична (військово-лікарська) комісія Міністерства внутрішніх справ України (далі – ЦМ(ВЛК) є спеціальним органом, який входить до складу  Державної установи «Головний медичний центр МВС України».
       ЦМ(ВЛК) забезпечує виконання завдань і функцій, покладених на МВС, у частині  проведення лікарської та військово-лікарської експертизи, контролю за роботою медичних (військово-лікарських) комісій державних установ «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України» по областям, місту Києву.  

 

Центр превентивної медицини

Центр превентивної медицини Державної установи «Головний медичний центр Міністерства внутрішніх справ України» (далі – Центр ) є санітарно-профілактичним закладом, створеним для забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя осіб, які відповідно до законодавства мають право на медичне обслуговування у закладах охорони здоров’я МВС.

Центр психіатричної допомоги та психофізіологічного відбору

 

Центр психіатричної допомоги та психофізіологічного відбору Державної установи «Головний медичний центр Міністерства внутрішніх справ України» створений для проведення психопрофілактичної роботи, медичного психофізіологічного професійного відбору, надання психолого-психіатричної, психотерапевтичної допомоги особам, які мають право на медичне обслуговування в закладах охорони здоров’я, що належать до сфери управління МВС, на основі відповідної ліцензії на медичну практику.

Центр надає консультативну та організаційно-методичну допомогу центрам допомоги та професійного психофізіологічного відбору, які підпорядковані Державним установам «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України» по областям та м. Києву (далі – центри ТМО).

 

(с) 2024

Запис до лікаря