Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Ціни на послуги можна дізнатися на сайті установи в розділі Платні медичні послуги.

ДУ «Головний медичний центр Міністерства внутрішніх справ України»

ДУ "Головний медичний центр Міністерства внутрішніх справ України" є провідним закладом охорони здоров’я в системі відомчої медицини Міністерства внутрішніх справ України, який забезпечує спеціалізованою стаціонарною медичною допомогою працівників Міністерства внутрішніх справ України, поліцейських, військовослужбовців Національної гвардії України, пенсіонерів з числа осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, військовослужбовців НГУ, поліцейських, членів їхніх сімей, ветеранів органів внутрішніх справ та інші верстви населення; здійснює медичну (військово-лікарську експертизу); забезпечує та контролює протиепідемічні та санітарно-гігієнічні заходи в системі Міністерства внутрішніх справ України.

          Медична практика у ГМЦ проводиться за 38 лікарськими спеціальностями та за 10 спеціальностями молодших спеціалістів з медичною освітою. 

          В ГМЦ працюють 163 кваліфікованих лікаря, в тому числі 8 кандидатів медичних наук, 7 заслужених лікарів України.

         75 % лікарів та 85% медичних сестер мають кваліфікаційну категорію, у тому числі 54%  лікарів та 69% медичних сестер -  вищу.

Підрозділами є: Госпіталь, Центральна медична військово-лікарська комісія, Центр превентивної медицини. 

У Госпіталі розгорнуто 570 ліжок, з них 245 ліжок хірургічного профілю,  325 ліжок терапевтичного профілю. У складі госпіталю ГМЦ 16 лікувальних та 5 діагностичних відділень: 
- приймальне відділення;
- пульмонологічне відділення на 55 ліжок;
- терапевтичне відділення № 1 на 30 ліжок;
- терапевтичне відділення № 2 на 30 ліжок, (у т.ч. 10 ліжок для лікування льотного складу);
- ендокринологічне відділення на 30 ліжок;
- кардіологічне відділення на 60 ліжок;
- гастроентерологічне відділення на 60 ліжок;
- неврологічне відділення на 60 ліжок;
- отоларингологічне відділення на 35 ліжок;
- офтальмологічне відділення на 30 ліжок;
- відділення фізичної реабілітаційної медицини та фізіотерапії;
- урологічне відділення на 30 ліжок; 
- відділення новітніх технологій реконструкції та пластики в хірургії, урології та гінекології;
- хірургічне відділення на 60 ліжок (у т. ч. 30 ліжок для лікування хворих з хірургічними гнійними захворюваннями;
- відділення нейрохірургії;
- операційне відділення;
- відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії на 14 ліжок;
- травматологічне відділення на 30 ліжок;
- стоматологічне відділення;
- патологоанатомічне відділення, 
- лабораторне відділення;
- відділення функціональної та ультразвукової діагностики;
- відділення ендоскопії та ультразвукової діагностики;
- відділення променевої діагностики.

          Щороку в госпіталі ГМЦ лікується більше 13 тисяч осіб, у тому числі більше 1000 учасників АТО. 98% пацієнтів виписуються з одужанням та покращенням стану здоров’я. 
Діагностичні та лікувальні відділення оснащені сучасним обладнанням та апаратурою, постійно впроваджуються інноваційні методи і технології діагностики та лікування. Зокрема, встановлено найсучасніший комп’ютерний томограф, що дозволило значно поліпшити діагностику захворювань на ранніх стадіях.
           В хірургічних відділеннях госпіталю ГМЦ проводяться складні хірургічні операції, в тому числі лапароскопічні по вилученню жовчного міхура, кіст яєчника, ендоскопічні по вилученню доброякісних пухлин у стравоході, шлунку та товстому кишечнику, трансуретральні резекції аденоми передміхурової залози, нейрохірургічні оперативні втручання, у тому числі операції на периферійній нервовій системі 6-ї категорії складності  та інші. Загальна кількість операцій – біля 4000 на рік.
          Клінічна лабораторія виконує загальноклінічні, біохімічні, серологічні обстеження, а також проводить ВІЛ-діагностику.

 

Робота в умовах пандемії COVID-19

З квітня 2020 року в закладі проводиться лікування хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.
          На базі відділень терапевтичного профілю, розташованих в окремому 7-ми поверховому лікувальному корпусі розгорнуто 100 ліжок, на яких проводиться лікування хворих на COVID-19. Крім того, відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії перепрофільовано для лікування хворих на коронавірусну хворобу (19 ліжок з централізованим забезпеченням киснем). Окремо на площах травматологічного відділення розгорнуто реанімаційні ліжка для хворих з іншими захворюваннями, які поступають у госпіталь у невідкладних станах та потребують інтенсивної терапії (15 ліжок). 
З метою діагностики COVID-19 в закладі створено ПЛР-лабораторію.
         З 26.05.2021 в госпіталі ГМЦ розгорнуто пункт для вакцинації працівників, членів сімей та інших осіб  вакциною CORONA VAC.

 

Центральна медична (військово-лікарська комісія)

Центральна медична (військово-лікарська) комісія Міністерства внутрішніх справ України (далі – ЦМ(ВЛК) є спеціальним органом, який входить до складу  Державної установи «Головний медичний центр МВС України».
       ЦМ(ВЛК) забезпечує виконання завдань і функцій, покладених на МВС, у частині  проведення лікарської та військово-лікарської експертизи, контролю за роботою медичних (військово-лікарських) комісій державних установ «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України» по областям, місту Києву.  

 

Центр превентивної медицини

Центр превентивної медицини Державної установи «Головний медичний центр Міністерства внутрішніх справ України» (далі – Центр ) є санітарно-профілактичним закладом, створеним для забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя осіб, які відповідно до законодавства мають право на медичне обслуговування у закладах охорони здоров’я МВС.

(с) 2023

Запис до лікаря