Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Відділення анестезіології із ліжками для інтенсивної терапії

Відділення ДУ «Головний медичний центр МВС України» розраховано на 14 ліжок для інтенсивної терапії хворих в тяжких та критичних станах. Також забеспечуємо анестезіологічну допомогу при різних видах оперативних втручань та маніпуляцій.

Лікарі відділення

У відділенні працює 13 досвідченних лікарів, які відмінно володіють всіма сучасними методами анестезіологічної допомоги та лікують хворих в умовах інтенсивної терапії згідно із сучасними поглядами доказової медицини. Слід зазначити, що лікарі відділення постійно підвищують свій професійний рівень шляхом стажування в інших клініках, відвідування наукових конференцій та постійним вивченням сучасної медичної літератури і фармокології.

Медичний персонал має високий досвід роботи. Також постійно підвищують свій професійний рівень як в практичних навичках, так і вивчаючи останні досягнення в медичній практиці. Медичний персонал відділення охайний, турботливий, доброзичливий та з розумінням і повагою відноситься до людей які потребують медичної допомоги.

Обладнання відділення анастезіології

Відділення забеспечено сучасними діагностичним та лікувальним обладнанням яке використовується в повному обсязі для досягнення високої якості надання медичної допомоги.  

 

(с) 2022

Запис до лікаря