Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Відділення хронічної внутрішньої патології

Відкрите геріатричне відділення у січні 1997 року з метою надання терапевтичної допомоги пацієнтам похилого віку. З березня 2019 року було змінено назву на відділення хронічної внутрішньої патології з можливістю надання медичної допомоги хворим без обмеження віку. Але переважну більшість складають пацієнти старше 60 років. 

Обладнання відділення хронічної внутрішньої патології 


Відділення хронічної внутрішньої патології розраховане на 30 ліжок і є структурним підрозділом ДУ «Головний медичний центр МВС України», має відповідну матеріально-технічну базу, оснащене спеціальним обладнанням та апаратурою згідно з наказом ДОЗР МВС України.

У відділенні наявні маніпуляційний кабінет, їдальня, пост чергової медичної сестри, для пацієнтів створена зона відпочинку з бібліотекою, телебаченням, шахами. В палатах встановлені сучасні меблі і холодильники, також наявні функціональні ліжка. В кожній палаті є окремий санвузол. Палати дво- і тримісні. У відділенні є одномісна палата підвищеного комфорту.

Надається допомога хворим терапевтичного профілю, а саме з гіпертонічною хворобою, ішемічною хворобою серця, серцевою недостатністю, аритміями, пневмонією, хронічний бронхітом, остеоартрозом, анемією та іншими захворюваннями. 

Відділення запроваджує у практику своєї роботи сучасні методи діагностики, лікування та реабілітації хворих і тісно співпрацює з іншими відділеннями госпіталю, науково-дослідними інститутами, провідними клініками МОЗ України, співробітниками кафедр НМУ ім. Богомольця, УВМА що базуються в ДУ «Головний медичний центр МВС України». 

Персонал відділення


У відділенні працюють завідувач відділенням, 2 лікарі-терапевти, медичні сестри та молодший медперсонал. Лікарі відділення постійно підвищують свій професійний рівень, відвідують наукові конференції та конгреси,  відповідні курси підвищення кваліфікації лікарів, мають наукові публікації в фахових виданнях. Всі медичні сестри володіють технікою в/в крапельних і струминних вливань, технікою переливання крові і кровозамінників, технікою постановки в/в катетерів, в/м і п/ш ін’єкцій та іншими навичками для надання допомоги хворим терапевтичного профілю. 70% молодших медичних сестер з догляду за хворими мають стаж більше 20 років і досвід по догляду за тяжкохворими пацієнтами. 

Харчування у відділенні


Харчування у відділенні дієтичне, чотириразове, згідно меню ДУ «Головний медичний центр МВС України». За призначенням лікаря спеціалісти фізіотерапевтичного відділення залучаються з метою проведення ЛФК, фізіотерапевтичних процедур, лікувальних ванн, реабілітаційних заходів.
Відділення неодноразово отримувало заохочувальні грамоти від Ради ветеранів МВС України. 

(с) 2022

Запис до лікаря