Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Хірургічне відділення

Відділення хірургії було засноване в 1967 році. Хірургічне відділення розраховане на 60 ліжок, половина з яких відведена під гнійну хірургію. У відділенні працює 14 досвідчених лікарів – хірургів.

Лікарі постійно підвищують свій професійний рівень шляхом стажування в інших клініках, відвідування науково-практичних конференцій та ретельним вивченням сучасних тенденцій загальної хірургії. 
Відділення забезпечене сучасним обладнанням, яке використовується в повному обсязі для виконання високоякісних хірургічних втручань та маніпуляцій. «Ургентна» допомога надається цілодобово.

Сучасні технології відділення хірургії 

У нашому відділенні активно розвиваються лапароскопічні технології в  лікуванні патології шлунково-кишкового тракту, наприклад, лапароскопічна холецистектомія, лапароскопічна апендектомія, лапароскопічна геміколектомія, різні види лапароскопічної  герніопластики. Окремі лікарі відділення займаються пластичною хірургією, мамопластикою.

Сьогодні активно опановуються втручання на щитоподібній залозі. В перспективі планується впровадження сучасних технологій в лікуванні варикозної хвороби. 
Основні наші пацієнти – це співробітники МВС, Національної поліції, Національної Гвардії та члени їх сімей, різних державних та комерційних організацій, приватні особи. 
Відділення сьогодні – це поєднання професійного персоналу, новітніх хірургічних технологій та комфортних умов для пацієнтів. Щороку у відділенні проходить лікування близько двох тисяч пацієнтів, виконується до 1,5 тисяч хірургічних втручань. Тривалий досвід роботи сприяє позитивним результатам лікування наших пацієнтів.  

(с) 2023

Запис до лікаря