Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Приймальне відділення

Приймальне відділення є структурним підрозділом ДУ «Головний медичний центр МВС України» та знаходиться на 1 поверсі 9-поверхового корпусу. У відділенні цілодобово працюють лікар – терапевт, сестра медична та молодша медична сестра.  

У відділенні здійснюється: 

  • Кваліфікований та своєчасний прийом хворих, які поступають на лікування в плановому порядку, по швидкій допомозі та в порядку самозвернення, а також здійснюється прийом пацієнтів за оплату. Для зручності в приймальному відділені є термінал для оплати послуг та присутній касир, який допомагає пацієнтам здійснити відповідні платежі 
  •  Надається безпосередньо у відділенні екстрена медична допомога у разі невідкладних станів
  • Забезпечення, в разі потреби, проведення в умовах відділення всіх доступних лікувально – діагностичних досліджень та залучення з консультативною метою лікарів – фахівців відповідного профілю.
  • Встановлюється діагноз при госпіталізації та оформляється відповідна медична документація 
  •  У разі потреби персоналом відділення здійснюється санітарна обробка пацієнтів . Підозрілих на інфекційні захворювання чи особливо небезпечні інфекції госпіталізуються в ізолятор, який знаходиться в приймальному відділені 

Приймальне відділення взаємодіє із спеціалізованими клініками міста Києва, Лікарнею швидкої медичної допомоги, станцією переливання крові, відомчими закладами та підрозділами охорони здоров’я та іншими лікувально – профілактичними закладами міста Києва. 

(с) 2023

Запис до лікаря