Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Травматологічне відділення

Травматологія - галузь клінічної медицини, що вивчає пошкодження опорно-рухової системи (розтягнення, вивихи, переломи, переломо-вивихи) та розробляє методи їх діагностики, лікування і профілактики. 
Травматологічне відділення ДУ «Головний медичний центр МВС України» відкрито у 1999 році.  

Кваліфіковані лікарі-травматологи

У відділенні працюють кваліфіковані лікарі-травматологи вищої категорії, які при обстежені та терапії пацієнтів застосовують сучасні методики та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Для всебічної та комплексної терапії лікарі можуть залучити й інших фахівців госпіталю, наприклад: кардіологів, фізіотерапевтів, неврологів та інших вузьких спеціалістів. В складних випадках, залучаються провідні спеціалісти Інституту травматології та ортопедії НАМН України та профільних кафедр Національного медичного університету імені О. Богомольця. 
Звернувшись до нас ви можете отримати професійну консультацію, провести точну діагностику, встановити правильний діагноз, а також отримати рекомендації щодо лікування, реабілітації та майбутньої профілактики.

Сучане обладнання відділення 


Нещодавно, у відділенні було зроблено сучасний ремонт. Палати розраховані на 2-3 пацієнти, а також, для більшого комфорту, є одномісні палати. Для зручності пацієнтів в кожній кімнаті встановлені телевізори та холодильники. Відділення оснащено новітнім висококласним устаткуванням, яке допомагає медичному персоналу краще контактувати з пацієнтами та  завжди прийти на допомогу. 

(с) 2023

Запис до лікаря