Contrast
Font
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! З цінами на послуги та текстом публічного договору про надання медичних послуг можна ознайомитися на сайті установи в розділі Платні медичні послуги.

Центральна медична (військово-лікарська) комісія МВС України

Центральна медична (військово-лікарська) комісія Міністерства внутрішніх справ України (далі – ЦМ(ВЛК)) є спеціальним органом, який входить до складу  Державної установи «Головний медичний центр МВС України» (далі - ДУ «ГМЦ МВС України»)

       ЦМ(ВЛК) забезпечує виконання завдань і функцій, покладених на МВС, у частині  проведення лікарської та військово-лікарської експертизи, контролю за роботою медичних (військово-лікарських) комісій державних установ «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України» по областям, місту Києву. 

        ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ:

         1. Проведення військово-лікарської експертизи поліцейським, колишнім поліцейським, військовослужбовцям та колишнім військовослужбовцям Національної гвардії України, колишнім особам рядового й начальницького складу ОВС, які знаходяться на медичному обслуговуванні в Центральній поліклініці МВС України, поліцейським та військовослужбовцям НГУ,  які отримують стаціонарну медичну допомогу в госпіталі ДУ «ГМЦ МВС України», за зверненнями громадян та в інших необхідних випадках в  порядку, визначеному законодавством та відповідними нормативно-правовими актами МВС.

         2.  Інформаційне,     консультативне,     експертно-аналітичне,     правове, організаційне та інше забезпечення діяльності штатних і позаштатних Військово-лікарських комісій  ДУ «ТМО МВС України» (далі - ВЛК ДУ «ТМО МВС України») в питаннях проведення військово-лікарської експертизи.

         3. Координація та контроль реалізації штатними і позаштатними ВЛК ДУ «ТМО МВС України» цільових та перспективних програм, виконання яких покладено на МВС, у частині формування і реалізації державної політики у сфері військово-лікарської експертизи.

(с) 2024

Doctor appointment