Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! З цінами на послуги та текстом публічного договору про надання медичних послуг можна ознайомитися на сайті установи в розділі Платні медичні послуги.

27.07.2023

День медичного працівника в ДУ "Головний медичний центр МВС України"

Інна Ящук: "Лікарі — це янголи у білих халатах, які вже 519 днів рятують наших Героїв".

Про це державний секретар МВС України Інна Ящук заявила під час церемонії нагородження з нагоди Дня медичного працівника у ДУ «ГМЦ МВС України».

Так, за вагомий особистий внесок у надання кваліфікованої медичної допомоги і збереження життя громадян в умовах воєнного стану, самовіддане виконання професійного обов’язку, державний секретар МВС України Інна Ящук вручила медичним працівникам медалі «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України» ІІІ ступеня та відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства внутрішніх справ України.

«У цьому році вперше в історії незалежної України ми відзначаємо День медичного працівника за своїм календарем. 27 липня – це нова дата, що назавжди розриває зв’язок зі злочинцями та вбивцями з російської федерації, які зазіхають на життя наших цивільних та медиків. З першого дня війни у бомбосховищах, у надскладних умовах наші лікарі рятували і продовжують рятувати наших Героїв. І відсьогодні ми маємо свою дату відзначення і вшанування медиків України», – заявила у вітальному слові державний секретар МВС.

 «Хочу передати вам слова щирої вдячності та захоплення від Міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка, який наразі працює у гарячих точках. Ви вже 519 днів невпинно працюєте, не поглядаючи на годинник, заради порятунку життів наших бійців. Це справжній героїзм, вас по праву можна назвати янголами у білих халатах».

По завершенню заходу державний секретар МВС України Інна Ящук відвідала поранених бійців та вручила їм за проявлену особисту мужність, відвагу, стійкість та рішучість при виконанні військового обов’язку ордени «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня, «За мужність» ІІІ ступеня та медалі «За військову службу Україні».

(с) 2024

Запис до лікаря